Legal Lovers – Teisininkų bendruomenė

PIRKIMO PARDAVIMO TAISYKLĖS

Šios pirkimo pardavimo taisyklės įsigaliojo nuo 2021 06 23.

Pirkdami teisines paslaugas www.legallovers.lt internetinėje svetainėje, jūs sutinkate sudaryti nuotolinių teisinių paslaugų sutartį.

Atidžiai perskaitykite informaciją prieš patvirtindami užsakymą. Jeigu turite klausimų dėl šių pirkimo pardavimo taisyklių, rašykite į info.legal.lovers@gmail.com

Visų šioje svetainėje teisinių paslaugų teikėja yra šios teisininkų bendruomenės įkūrėja teisininkė Greta Užkuraitė, dirbanti pagal individualios veiklos pažymos nr. 965162. Perkamos teisinės paslaugos yra suteikiamos nuotoliniu būdu – suteikiant prieigą prie tiesioginio video-seminaro, renginio ar mokymų.

VIDEO-SEMINARAI/RENGINIAI/MOKYMAI

Visi renginiai yra orientuoti į teisininkus ir teisinį darbą dirbančius specialistus, tačiau galimybė dalyvauti yra suteikiama visiems.

Visa informacija per kur galėsite stebėti pasirinktą renginį bus suteikiama kelios dienos prieš renginį, o renginio dieną gausite visą instrukciją ir nuorodas.

Renginio medžiaga bei įrašas nebus suteikiamas, tad svarbu, kad įsivertintumėte savo dalyvavimo tiesioginės transliacijos metu galimybes.

APMOKĖJIMAS

Apmokėjimas už nuotolines paslaugas po jų suteikimo nėra grąžinamas. Jeigu persigalvojote ir esate apmokėję, tačiau paslauga dar nėra suteikta, galite atgauti visą sumą, iš anksto informavę mus el. paštu info.legal.lovers@gmail.com.

Nuotolinių paslaugų kainos yra išdėstytos prie paslaugų aprašymo. Visi su kaina susiję pakeitimai gali būti daromi tik prieš gaunant apmokėjimus. Tad jeigu esate apmokėję, jokie papildomi mokesčiai nebus pridedami.

Apmokėjimai šioje internetinėje svetainėje gali būti atliekami per Paysera arba standartiniu bankiniu pavedimu. Primename, kad pasirinkus pastarąjį būdą, užsakymas bus pradėtas vykdyti tik gavus apmokėjimą į banko sąskaitą. Mokėjimo paskirtyje įrašykite Jūsų užsakymo numerį.

Jeigu jums reikalinga sąskaita faktūra už suteiktas teisines paslaugas, rašykite į info.legal.lovers@gmail.com ir mes jums ją atsiųsiu.

KITA

Visa informacija yra suteikiama lietuvių kalba. Jeigu pildant užsakymo duomenis padarėte klaidą, galite informuoti atsakydami į el. laišką apie užsakymo patvirtinimą arba kontaktuodami tiesiogiai info.legal.lovers@gmail.com