Legal Lovers – Teisininkų bendruomenė

Kodėl teisininkams verta būti matomiems LinkedIn? Kaip išsigryninti savo komunikacijos tikslus?

teisininkai ir linkedin komunikacija renginys

Renginio data:

2022 05 31

Renginio laikas:

18:00

Renginio vieta:

Online

Legal Lovers yra teisininkų bendruomenė, kurios tikslas įkvėpti teisininkus ir teisės myletojus bei skatinti bendradarbiavimą, o ne konkurenciją.

Šiai bendruomenei balandžio 3 d. sukako dveji. Kadangi narių, draugysčių ir profesinių diskusijų daugėja, pristatau jums dar vieną Legal Lovers renginį, skirtą teisininkams!

Renginio metu, lektorė Neringa Petrauskaitė pateiks aktualią informaciją apie šiai dienai didėjantį poreikį komunikacijai Linkedin platformoje, papasakoks kaip tapti labiau matomiems ir padidinti informacijos sklaidą, iš kur semtis idėjų turinio kūrimui bei išvengti pasikartojančių klaidų.

Tai jau antrasis šios teisininkų bendruomenės Legal Lovers renginys, su lektore ir teisinių paslaugų rinkos eksperte Neringa Petrauskaitė, tad naudingo informacijos, įžvalgų bei patarimų tikrai netrūks kaip ir praeitą kartą.

Renginio metu aptarsime:

 • Kodėl teisininkams verta būti matomiems LinkedIn? Kaip išsigryninti savo komunikacijos tikslus?
 • Jūsų profilio geras matomumas Google paieškoje ir LinkedIn aplinkoje – kas tai lemia?
 • Kokia turėtų būti jūsų profilio antraštė ir koks aprašas?
 • Rašote žinutes, bet sklaidos rezultatai nedžiugina: nuo ko priklauso, kiek žmonių jūsų įrašą pamatys? Kaip patekti į akiratį tų, kurie jums įdomūs, tačiau asmeniškai nepažįstate?
 • Post struktūra ir pirmas sakinys: kas “užkabina”? Kaip būti įtaigiems ir įsimintiniems? Kas yra jūsų sektoriuje pabodusios klišės, kurių reikėtų vengti?
 • Kur semtis idėjų turiniui? Iš kur gauti vizualų? Kiti įrankiai palengvinantys komunikaciją.

Šis renginys skirtas jauniems ir patyrusiems teisininkams, kurie siekia efektyviau išnaudoti LinkedIn kanalą formuodami savo ekspertinį įvaizdį ir plėsdami kontaktų ratą.

Apie lektorę

Neringa Petrauskaitė yra B2B marketingo agentūros „We Are Marketing“ partnerė ir strategė, VU lektorė, turinti 15 metų rinkodaros, komunikacijos ir verslo vystymo patirtį teisinių paslaugų sektoriuje. Per savo patirtį Neringa yra konsultavusi strateginės verslo plėtros klausimais daugiau nei 20 advokatų kontorų Baltijos šalyse, Skandinavijoje, Centrinėje ir Rytų Europoje.

Neringa taip pat yra VšĮ Pagalba Ukrainai bendraįsteigėja. Ši bendraminčių organizacija teikia pagalbą Ukrainoje veikiantiems 5 būriams 4 miestuose ir ten likusiems civiliams, pristatydama humanitarinę pagalbą iki galutinio taško Ukrainoje.

Kita

 • Detalesnė informacija dėl prisijungimų bus išsiųstą kiekvienam dalyviui kelios valandos prieš seminarą.
 • Susitiksime gyvos transliacijos metu, tad būtinai pasirūpinkite, kad jums nekiltų techninių nesklandumų.
 • Jeigu turite klausimų ir norite pasitikslinti – rašykite į info.legal.lovers@gmail.com arba info@gretauzkuraite.lt
Renginys pasibaigęs

Renginio vieta:

Vietų: 100
 • Online

Renginio tvarkaraštis

 • 2022 05 31 18:00   -   20:00
Dalintis renginiu
Pridėti į kalendorių