Legal Lovers – Teisininkų bendruomenė

Laiko planavimo dirbtuvės – teisininkams “LAIKAS = PINIGAI”

laiko planavimo dirbtuves su laiko planavimo dirbtuves su Daugvilaitė-Zubcovė

Renginio data:

2021 10 21

Renginio laikas:

12:00

Renginio vieta:

Online

Legal Lovers yra teisininkų bendruomenė, kurios tikslas įkvėpti teisininkus ir teisės myletojus bei skatinti bendradarbiavimą, o ne konkurenciją.

Šiai bendruomenei balandžio 3 d. sukako vieneri. Kadangi narių, draugysčių ir profesinių diskusijų daugėja, pristatome Jums antrąjį Legal Lovers renginį, skirtą teisininkams!

Šį kartą, tai bus laiko planavimo dirbtuvės! Jų metu, lektorė Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė mums kaip tik ir papasakos, kaip kurti laiko planavimo ir darbų atlikimo struktūrą. 

Būdama šios bendruomenės įkūrėja ir pati dirbdama teisės srityje, kasdien susiduriu su įvairiais laiko planavimo iššūkiais: neatsakytų laiškų kiekis didėja, darbo nemažėja, o ką jau kalbėti kai nepriekaištingai suplanuota darbo diena staiga turi sužlugti, nes vienam ar kitam klientui atsirado neatidėliotinų teisinių reikalų, kurie negali palaukti? Ir tai tik lašas jūroje. Teisiniame darbe, deja, bet tokių dienų turbūt daugiau nei kuriose viskas einasi pagal planą.

Tad ir konkurencingoje teisinių paslaugų rinkoje vien kokybiškų paslaugų nebeužtenka, klientams reikia  visko čia ir dabar. Dažniausia problema, kai pagalvojame, kad nemokame planuoti savo laiko yra tikrai ne netinkamo būdo pasirinkimas, o apskritai sistemos (gyvenime) nebuvimas. Rutina, disciplina, distrakcijos, struktūra ( tiek šaldytuve, tiek spintoje, tiek to-do list’e ), motyvacija ir užsispyrimas bei įpročių ugdymas – štai kur guli daugiausiai atsakymų į laiko planavimo klausimus. 

Planavimas yra apipintas daugybės mitų, kuriuos lektorė Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė bando (kol kas sėkmingai) griauti kiekvieną mielą dieną. Dirbtuvėse ji mums kaip tik ir papasakos bei pamokys, kaip kurti laiko planavimo ir darbų atlikimo struktūrą. 

Planavimas gali būti tiesioginis vaistas nuo nerimo. Kai jausimės, kad nebespėjame ir pradės skaudėti galvą, dirbtuvėse įgyta informacija padės paimti tušinuką į rankas ir realizuoti laiko planavimo patarimus. Tad ne tik susiplanuosime, bet ir atliksime darbus.

 

Šiose dirbtuvėse: 

 • Sužinosite apie pagrindines sėkmingo laiko planavimo taisykles;
 • Suprasite daugiau apie skirtingus planavimo būdus;
 • Išmoksite ne tik efektyviai planuoti dabus, bet ir asmeninį gyvenimą.

 

Dirbtuvių programa:

 • 10 pagrindinių planavimo klaidų, išmoksime, kokia yra planavimo logika;
 • 6 žingsniai su įrankiais ir pavydžiais link produktyvesnės savo versijos: darymas, prioritetai, struktūra, koncentracija, savęs stebėjimas, požiūris;
 • Išvados ir keletas nuostabių dalykų prisiminimui.

Šios laiko planavimo dirbtuvės skirtos tiek didelių, tiek boutique tipo advokatų kontorų teisininkams ir individualiems teisės praktikams. Naudingų žinių čia ras ir tie teisininkai, kurie stengiase vienu metu būti keliose vietose.

 

Apie lektorę

Dovilė Daugvilaitė-Zubcovė yra„Planas gyvenimas“ įkūrėja. Jos misija ištransliuoti projektų valdymo principus paprastąja kalba visiems, kam to trūksta ir reikia. 15 metų bandydama įvairiausius planavimo būdus, jau 10 metų nardo projektų vadyboje. Dovilei tai – ir mokslas, ir menas, kuris, jos manu, vieną dieną išgelbės pasaulį, kai to labiausiai reikės.

Dovilė tikslas, kad kuo daugiau žmonių suprastų, jog projektų valdymo principus galima pritaikyti ne tik versle, bet ir asmeniniame gyvenime. Net ir būdami teisininkais, mes taip pat dažnai esame ir projektų vadovai, nors kartais to ir nežinome!

 

Kita

 • Detalesnė informacija dėl prisijungimų bus išsiųstą kiekvienam dalyviui kelios valandos prieš dirbtuves.
 • Susitiksime gyvos transliacijos metu, tad būtinai pasirūpinkite, kad jums nekiltų techninių nesklandumų.
 • Jeigu turite klausimų ir norite pasitikslinti – rašykite į info@gretauzkuraite.lt

 

Linkėjimai

Greta Užkuraitė

Renginys pasibaigęs

Renginio vieta:

Vietų: 11
 • Online

Renginio tvarkaraštis

 • 2021 10 21 12:00   -   13:30
Dalintis renginiu
Pridėti į kalendorių