Legal Lovers – Teisininkų bendruomenė

interviu su teisininke Egle

Eglė Šiugždinytė

Esu teisininkė, advokato padėjėja, mediatorė, Darbo arbitražo arbitrė. Dirbu praktiškai su visomis teisės sritimis, siekiu būti universalia teisininke, jog kuo maksimaliau galėčiau padėti klientams. Teisininkui reikalingos ir psichologinės žinios, todėl nuolat tobulinu ir psichologines žinias.

Kokį patarimą duotumėte būsimiems ir esamiems teisės studijų studentams?

Pasistenkite iš studijų pasiimti kuo daugiau, kiek galima, nes ,net ir geriausiam studentui. visada yra kur tobulėti. Įsitraukite į įvairias veiklas, organizacijas, savanorystes, praktikas, paprašykite, kad dėstytojai nurodytų papildomos literatūros. Tokiu atveju, įgysite pranašumą.

Įdomus ar juokingas Tavo profesinis įvykis, faktas, pasiekimas?

Dirbau darbo teisės dėstytoja. Buvo pirmas susitikimas su nauja grupe. Į auditoriją mane ir studentus turėjo įleisti atsakingas darbuotojas. Atvykus prie auditorijos, studentai mane palaikė grupioke, pasakiau jiems, kad esu jų dėstytoja, jie pamanė, jog juokauju. Kai atsakingas darbuotojas į mane kreipėsi kreipiniu „dėstytoja“ ir padavė raktą, studentai liko nustebę. Paskui smagiai pasijuokėm.

Ar studijų metu teisininko profesijos įvaizdis atitiko lūkesčius praktikoje?

Taip, visiškai atitiko.

Sėkmingo teisininko paslaptis. Ko reikia, kad juo tapti?

Sėkmingas teisininkas yra tas, kuris seka įstatymų naujoves, žino aktualią teismų praktiką, yra atviras naujoms žinioms, moka perduoti teisinę informaciją klientui suprantama kalba, dirba operatyviai, yra įžvalgus, turintis psichologinių žinių, gebantis klientui pateikti ne teisines alternatyvas, o sprendimo būdus ir mėgstantis savo darbą.

Ar turite autoritetų/mentorių teisės srityje?

Kadangi šiuo metu atlieku advokato padėjėjo praktiką, turiu advokato padėjėjo praktikos vadovę (mentorių) advokatę Kristiną Lukauskaitę – Valatkę.

Ritualai padedantys pasiekti užsibrėžtų tikslų

Maksimalus laiko planavimas.

Daugiau apie Eglę:

Facebook: https://www.facebook.com/egle.siugzdinyte
Instagram: https://www.instagram.com/teiseirmediacija/
www.teiseirmediacija.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *