Legal Lovers – Teisininkų bendruomenė

Indrė Korsakovienė

Dirbu verslo teisės srityje. Jau aštunti metai konsultuoju klientus kokią verslo formą pasirinkti, kaip atsidaryti įmonę, kaip teisingai tvarkyti buhalteriją, padedu derėtis su klientais ir partneriais, atstovauju valstybinėse institucijoje ir padedu ruošti reikiamas sutartis, dokumentus ir spręsti įvairiausias versle iškylančias problemas.

Prieš metus atradau mediaciją. Susižavėjau ja , nes tai labai efektyvus, alternatyvus teismui, problemų sprendimo būdas, kuris leidžia man suderinti ne tik teisines žinias, bet ir gyvenimišką patirtį. Labai tikiu šia Lietuvoje dar nauja sritimi.

Kokį patarimą duotumėte būsimiems ir esamiems teisės studijų studentams?

Mano meilė teisei nenutiko iš pirmo žvilgsnio, o studijų kelias nebuvo labai sklandus. Aplink mačiau daug atsidavusių motyvuotų žmonių, o aš po trejų studijų metų buvau labai smarkiai suabejojus, ar tai tikrai mano rogės. Bet pažadėjau sau pabaigti ką pradėjus ir pažadą ištęsėjau. 

Po studijų nesijaučiau pakankamai patyrus spręsti kitų žmonių likimus, todėl bėgau nuo teisės ir bandžiau kitas sritis. Tačiau po kelerių metų labai netikėtai pradėjau darbuotis teisės srityje ir iš naujo ją įsimylėjau. Dabar esu tikra savo pasirinkimu, ir manau, kad apsisprendimas studijuoti teisę buvo vienas geriausių mano gyvenimo pasirinkimų. 

Tad mano patarimas paprastas – leiskite sau bandyti, leiskite sau abejoti, leiskite sau ieškoti. 

Įdomus ar juokingas Tavo profesinis įvykis, faktas, pasiekimas?

Man pačiai didžiausias pasiekimas yra  kaskart , kai viršiju savo pačios lūkesčius ir galimybes. Kiekvienas iššūkis, kurį pavyksta įveikti sukelia labai didelį pasitenkinimą ir dar didesnę motyvaciją eiti pirmyn.

Ar studijų metu teisininko profesijos įvaizdis atitiko lūkesčius praktikoje?

Studijuodama teisininkus mačiau ir įsivaizdavau kaip monitoniškus, nuobodžius netgi kiek snobiškus profesionalus. Tačiau iš tiesų tai labai kūrybiška ir įdomi sritis, kurios dėka pamačiau pasaulį ir susipažinau su neįtikėtini įdomiais žmonėmis. Tad šalin klišes, kiekvienam profesionalui atsiras vieta margame teisės pasaulyje!

Sėkmingo teisininko paslaptis. Ko reikia, kad juo tapti?

Man sėkmingas teisininkas pirmiausia empatiškas žmogus. Teisės normas ir teorijas išmokti yra viena, bet būtina pajausti ir suprasti, kad už kiekvienos jų yra žmogus ir jo likimas. O jei šalia dar yra drąsa ir kūrybiškumas – galima kalnus nuversti.

Ar turite autoritetų/mentorių teisės srityje?

Studiju metu ir iki šiol mano autoritetas yra Prof. Dr. Egidijus Kūris. 

Dabar žaviuosi ir didžiuojuos, kad atradau Dr. Agnę Tvaronavičienę ir Dr. Nataliją Kaminskienę, kurių dėka atradau mediaciją.

Ritualai padedantys pasiekti užsibrėžtų tikslų

Jokių išskirtinių ritualų neturiu, kai degi tuo ką darai, motyvacijos netrūksta. Kartais kai prireikia pravėdint galvą ir susidėliot mintis iš naujo labai padeda kelionės, gamta ar tingus vakaras su šeima.

Daugiau apie Indrę:

Facebook: https://www.facebook.com/indre.korsakoviene/
Instagram: https://www.instagram.com/mediatore_indre_korsakoviene/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/indrė-korsakovienė-b58b6877/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *