Legal Lovers – Teisininkų bendruomenė

interviu su teisininke Rugile

Rugilė Kraulaidytė

Dirbu viešajame sektoriuje atliekų tvarkymo srityje. Nors globalinio atšilimo ir aplinkosaugos temos mane visada domino, savęs niekada nepozicionavau šioje srityje. Visgi netikėtai įsidarbinus vienoje didelėje kompanijoje turėjau galimybę prisiliesti prie atliekų tvarkymo teisinio reglamentavimo, sutikau tikrų savo srities profesionalų, kurie savo užsidegimu paskatino mane toliau domėtis šia sritimi.

Kokį patarimą duotumėte būsimiems ir esamiems teisės studijų studentams?

Nesivadovauti stereotipais. Svarbu prisiminti, kad kiekvienas žmogus individualus, ir kas vienam patinka, kitam gali būti neįdomu, vieniems pavyksta savo tikslus pasiekti lengvai ir greitai, kitiems reikia įdėti daug pastangų. Linkėčiau pasitikėti savimi ir siekti savo tikslo nepaisant gandų ir nusistovėjusių stereotipų.

Įdomus ar juokingas Tavo profesinis įvykis, faktas, pasiekimas?

Būnant teisininku, kiekviena diena atneša kažką naujo ir įdomaus.

Ar studijų metu teisininko profesijos įvaizdis atitiko lūkesčius praktikoje?

Iš dalies. Manau teisininko įvaizdis susiformavo labai anksti, ir deja jis nespėja su kintančia visuomene ir jos branda. Sutinku, kad mūsų profesija įpareigoja mus būti solidžiais, iškalbingais, atrodyti tvarkingai. Visgi dažnai keliu sau klausimą, ar tikrai teisininkui svarbiausias yra įvaizdis ir “titulas”, ir ar vis dar visuomenei reikalingas įvaizdis, ne vien žinios ir patirtis?

Sėkmingo teisininko paslaptis. Ko reikia, kad juo tapti?

Kaip ir kiekvienoje veikloje – mylėti tai ką darai. Kai darbas bei mokymasis teikia malonumo, viskas vyksta lengviau ir sklandžiau.

Ar turite autoritetų/mentorių teisės srityje?

Domiuosi kelių teisininkų veikla, tačiau nei vieno neišskirčiau. Manau, jog tobulų žmonių nėra. Kiekvienas turime stipriąsias ir silpnąsias puses, todėl žaviuosi žmonėmis dėl vienų ar kitų jų savybių, gebėjimų, patirčių.

Ritualai padedantys pasiekti užsibrėžtų tikslų

Gilus kvėpavimas. Esu labai impulsyvus žmogus, kas teisininkui nėra gera savybė, todėl pratinu save apmąstyti situaciją, susidėlioti prioritetus ir tolimesnius žingsnius prieš imantis veiksmų.

Daugiau apie Rugilę:

Facebook: https://www.facebook.com/rugile.kraulaidyte
Instagram: https://www.instagram.com/rugkra/
LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/rugilė-kraulaidytė-23757372/

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *